{
Subskrypcja
Fotografia w Gdańsku 1878-1900

Szanowni Państwo
W związku z przygotowaniami do wydania ostatniej
już części historii gdańskich zakładów fotograficznych
Ireneusz W. Dunajski - autor i wydawca książek z serii "Fotografia
w Gdańsku" przygotował dla wiernych czytelników atrakcyjny prezent
-
możliwość uwiecznienia swojego nazwiska na specjalnej stronie
z podziękowaniami dla miłośników Starego Gdańska i Fotografii.

Warunkiem złożenia zamówienia w formie subskrypcji jest
przesłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie
www.diart.pl oraz
dokonanie promocyjnej opłaty 99 zł.
za egzemplarz książki "Fotografia w Gdańsku 1878-1900".
w okresie
od 01 maja 2018 do 31 sierpnia 2018 roku.

Przed skorzystaniem z subskrypcji uprzejmie prosimy Państwa
o zapoznanie się z Regulaminem, który znajduje się poniżej.
Udział w subskrypcji książki "Fotografia w Gdańsku 1878-1900"
jest równoznaczny z akceptacją postanowień tego regulaminu
oraz zgodą na publikację Państwa danych osobowych
w planowanej książce.


Regulamin subskrypcji:


1. Subskrypcji można dokonać wyłącznie za pośrednictwem formularza na stronie www.diart.pl

2. Czas trwania subskrypcji jest ograniczony:
od 1 maja 2018 do 31 sierpnia 2018 roku.

3. Po dokonaniu subskrypcji, osoba zgłaszająca zostanie przekierowana na stronę PHOTOSEUM, gdzie należy
dokonać płatności za książkę "Fotografia w Gdańsku 1878-1900"
w promocyjnej cenie 99 PLN na konto wydawcy:
Dimedia Ireneusz Dunajski,
za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayU na stronie PHOTOSEUM.

4. Po otrzymaniu płatności imię i nazwisko Subskrybenta
zostanie wpisane na specjalną stronę z podziękowaniami.

5. Prawo do zamieszczenia własnego imienia i nazwiska
będzie przysługiwać wyłącznie tym osobom, którzy dokonają
opłaty za książkę
nie później niż 31 sierpnia 2018 r.

6. W książce będzie opublikowane wyłącznie
imię i nazwisko Subskrybenta
.

7. Można dokonać subskrypcji również anonimowo:
bez specjalnego wpisu.

8. Na jeden zamówiony egzemplarz książki przysługuje
jeden wpis, np: Maria Kowalska, Maria i Janusz Kowalscy,
Rodzina Kowalskich
.

9. Każdy Subskrybent otrzyma stosowne potwierdzenie dokonania zamówienia i przedpłaty w formie elektronicznego dokumentu
w formacie PDF, który należy zapisać i wydrukować;
Po dokonaniu wpłaty Subskrybent otrzyma również fakturę.
Otrzymane potwierdzenie i fakturę należy bezwzględnie zachować, jako dowód, do czasu odbioru subskrybowanych egzemplarzy.

Odbiór zakupionych egzemplarzy:

Książka "Fotografia w Gdańsku 1878-1900" zostanie wydana
z okazji 180 rocznicy narodzin Fotografii, a jej premiera
planowana jest na grudzień 2018 - styczeń 2019.


Po zakończeniu subskrypcji rozpoczniemy przygotowanie plików
do publikacji i rozpocznie się druk książki.


Dokładną datę i miejsce przekazania zakupionych egzemplarzy
będziemy Państwa informować indywidualnie za pomocą e-maila lub telefonicznie oraz za pośrednictwem naszej strony www.diart.pl.

Odbiór książek będzie się odbywał w uzgodnionym miejscu
i terminie, za okazaniem otrzymanego wcześniej potwierdzenia
oraz po złożeniu pisemnego pokwitowania odbioru.


Zgoda na przetwarzanie danych:
Udział w Subskrypcji jest dobrowolny, a wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z następującym oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu subsrypcji i udzielam zgody na publikację moich danych osobowych w książce "Fotografia w Gdańsku 1878-1900" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."


Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej Subskrypcji.
AUTOR: Ireneusz W. Dunajski 
TYTUŁ: FOTOGRAFIA W GDAŃSKU 1878-1900
ROK WYDANIA: 2019
FORMAT: 240x305 cm 
ILOŚĆ STRON: 256 
WERSJA: PL / UK 
NAKŁAD: 750 EGZEMPLARZY
{
Rudolf Theodor Kuhn,
Rudolf Rogorsch, Wilhelm Dreesen,
Albert Gottheil...
Poznaj dalsze losy gdańskich fotografów
i wybierz się w pasjonującą podróż po ulicach Gdańska,
który został zapisany na szklanych negatywach.
Gdańsk 1890  |  Fot. Rudolf Theodor Kuhn

{
1839   |   WIELKI JUBILEUSZ   |   2019
180 LAT FOTOGRAFII
© Wydawnictwo Artystyczne DiArt   &  www.photoseum.pl